הולכי קביים

מה דעתכם לצבוע את האירוע שלכם באמני קרקס?

הולכי קביים – הענקים הקרקסיים! הם גבוהים, צבעוניים, מעניינים ויותר מכל שמחים! ולמי שמחפש כניסה מרשימה, צבעונית ומעניינת לאירוע, הם פשוט נפלאים!

הולכי קביים של עמית לאומנויות
דמות שטח

 הולכי קביים הם משחקני הקרקס הותיקים בעולם, ומאז ועד היום, הם משמחים ומקשטים כל אירוע – מיום הולדת או אירוע חברה, ועד לאוהלי הקרקס הגדולים והמוצלחים בעולם!

הולכי קביים, הן תוספת מעולה לכל אירוע שמחפש להיות מעניין, שונה, צבעוני, ובעיקר – בלתי נשכח! הולכי הקביים הענקיים יקבלו את האורחים, יסתובבו בינהם ובעיקר – יהיו בולטים ומעניינים! 

ארכיאולוגים טוענים להימצאות הוכחות לכך שכבר במאה ה-6 לפני הספירה היו ביוון העתיקה הולכי קביים! בבלגיה במאה ה-15 היו מנהלים קרבות קבוצתיים על קביים!

הולכי קביים יכולים להיות בעלי כישרון ויכולות נוספות! הרבה מהולכי הקביים הם גם נגנים, להטוטנים, רקדנים או עוסקים בתחום קרקסי נוסף אחר, ולכן הרבה מהם גם משלבים זאת כדי ליצור הולכי קביים מנגנים או מלהטטים!

אז מה הם קביים קרקסיות למעשה?

 קביים קרקסיות הן אביזר העשוי לרוב מעץ או ממתכת שמטרתו ושימושו להאריך את הרגל, וליצור אדם גבוהה במיוחד. את הקביים מחברים לרגל עצמה באמצעות רצועות גומי, ובעזרת שיווי משקל ואיזון, מצליחים להלך מעל לשאר האנשים. את השחקן המגלם הולך קביים מלבישים בדרך כלל בתלבושת, כזו בה בדרך כלל המכנסיים או השמלה, מסתירים את רגלי הקביים, כך שנוצרת אשליה של דמות גבוהה בעלת רגליים גדולות במיוחד… לכל זה מוסיפים עיצוב מושקע, צבעוני ומעניין, איפור, ושחקן אינטראקטיבי, אנרגטי ושמח והנה לכם – דמות מרשימה ומעניינת שמוסיפה צבעים, שמחה ועניין!

נשמע מעניין?

הולכת קביים פרפר

עובדות מעניינות

 שיא העולם בהליכה על קביים הוא הולך קביים בגובה של מעל 15 מטר!!! השיא נקבע ע"י דאג האנט, להטוטן, קוסם והולך קביים מקנדה, שהחליט לקחת את הקביים צעד אחד קדימה, או יותר נכון, לקחת את הקביים צעד אחד למעלה…

 אבל מסתבר שזו לא הדרך היחידה ללכת על הידיים… ביוני 2009, קרלוס רודריגז דיאז, אקרובט מקובה קבע את שיא העולם בהליכה על קביים, על הידיים! קרלוס הלך 57 מטרים (!) על הידיים תוך שידיו אוחזות בזוג קביים! פשוט מדהים. 

 

דמויות שטח

מארגנים אירוע? מחפשים אטרקציות מיוחדות שיכניסו אור שלכם? האמנים שלנו השתלבו בקהל .אקרובטים וג'אגלרים  שיגרמו לכולם להוציא את הפלאפונים ולצלם 

דמויות שטח בתרגיל אקרובטי עמית לאומנויות
סירוויל בכיכר ציון ירושלים

מופעי קרקס ברחוב!

יש לנו מופע קרקס באורך מלא עם ג'אגלינג, ליצנות, הפעלת קהל ואקרובטיקה על חישוק ענק. אנו נפתח מעגל ונמשוך את כולם להתאסף סביבנו. 

 יש לנו ניסיון והרבה אהבה להופעות רחוב ,החיות שרחוב מוציאה מאיתנו את הכי טוב. 

אמנים מסתננים

מארגנים חתונה? מחפשים אטרקציה מיוחדת ומקורית לאירוע שלכם? האמנים שלנו השתלבו בקהל וברגע השיא יעלו את האירוע הכי גבוה שאפשר. אמני קרקס מקצועיים יפתיעו את הקהל ויגיחו מכל הכיוונים  

אקרובטים תלויים על חממה בחתונה לבנה