יום הולדת ברחוב

6 הופעות ביום - ההולדת

מבחינתי, חגגתי באוגוסט האחרון יום הולדת 28 אבל בגלל שכולם חוץ ממני ממשיכים לספור אז הם הגיעו ל34. לפי כמות הנרות שנועם שם לי על העוגה הוא חושב שאני בן 6. 

כך יצא שהדרך לחגוג את היום הולדת הייתה להופיע 6 הופעות באותו יום. כן, 6 הופעות ביום!! ואם כבר יום הולדת אז זה אחלה יום לשבור שיא, כי 6 הופעות ביום עוד לא קרה לי.

צילמה: הדס אלמגור     | ערך: גיא זך

אז מה היה לנו?

היום עצמו התחיל ב3 הופעות במוזיאון המדע בירושלים- בו הופעתי בקטע בהשראת האדם הוויטרובי של לאונרדו דה וינצי’. אמיר נר גאון שהפיק ובנה את הקטע נפצע ואני נקראתי להחליפו. הקטע באורך 12 דקות והוא כל כולו על הסירוויל (החישוק שלי). 12 דקות זה הרבה זמן לקטע במה ואם כבר מדברים על במה, אז היא לא הייתה רחמנית והאטה נורא את החישוק. אבל אני כבר הייתי מתורגל מהימים קודמים וההופעות עברו בהצלחה ולוו בתגובות מחממות לב (כאילו שמישהו אמר להם שיש לי יום הולדת אז הם צריכים להתלהב נורא 🙂 ) 3 הופעות זה לא פשוט ותכלס כל מה שחושבים עליו אחרי זה זה לנוח, אבל לא היום!

אני מקפל את הסירוויל, מחזיר את התלבושת למקום וטס להופעות רחוב לא רחוק משם, בכיכר ציון בירושלים.

חוגגים עם הקהל!

במסגרת פעילות הקיץ של עיריית ירושלים הופענו נועם ואני מספר ימים לאורך חודשי הקיץ בכיכר ציון, את מופע הקרקס שלנו "גלגל החיים" ברחוב הומה אדם. גם פה 3 הופעות באותו יום!

אני מגיע למקום, מתארגן, מוודא שהכל מוכן… הכל מוכן חוץ מהבטן, היא משמיעה בקשה לאוכל אבל מאוחר מידי- עוד 10 דקות מתחילים. לא נורא שהבטן תסתדר עם השייק מהבוקר. נדאג לה עוד שעתיים, בינתיים נאכיל אותה באדרנלין.

אמנם עייפים, אבל מלאי שמחה, ההופעות עוברות בהצלחה, כל מה שחשוב בסוף זה האנרגיה וממופע למופע היא רק עולה, התגובות נפלאות ואנשים עוטפים אותנו מכל הכיוונים, מלא סקרנים שמציצים ונשאבים.

אין על חיות הרחוב! בלתי צפוי אבל אותנטי, מי שלא אוהב פשוט הולך, אבל לא היום , פשוט מלא אנשים ומלא חיוכים, פשוט כיף חיים

הפתעה!

בקטע האחרון בו אני מופיע על החישוק נועם מנצל את חוסר הריכוז שלי ומכין לי הפתעה, המופע עומד להסתיים והעין שלי כבר מבחינה בעוגה עם הנרות ומיד מתעוררים בי צחוק ושמחה, נועם מכריז- מזל טוב לעמית! יש לו היום יום הולדת. הוא בא להופיע בשבילכם ברחוב, תנו לו מלא כפיים… הקהל כמובן משתף פעולה, שמח ומריע ביחד איתי ועושה לי את היום לעוד יותר מיוחד.

בתכל'ס- כיף, עוד לא הייתה לי יום הולדת כזאת.

סיכום יום הולדת

אחרי 16 שעות ו6 הופעות, מוזיאון, תלבושות, כיכר ציון, חגיגה ובטן אחת רעבה אני חוזר הביתה באמת תשוש וחסר כוחות. להפתעתי- אהובתי היקרה מחכה לי בבית עם מלא מתנות ושמחה נוספת! למען האמת – 6 😉

מסתבר שבגיל 34 עוד אפשר להפתיע אותי(:

קרקס בימי קורונה על האף

קרקס בימי קורונה

קרקס בימי קורונה כמו הרבה מקצועות אחרים בתחום הבידור ובכלל גם ענף הקרקס נפגע מהקורונה. האיסור להתקהל ביטל אינספור מופעים ואירועים,מדמויות שטח והולכי קביים או

Read More »
סדנאות קרקס לילדים

סדנאות לילדים מעולם הקרקס

מחפשים סדנאות לילדים לאירוע שלכם? סדנאות קרקס מביאות לשיפור תפקודי וביטחון עצמי וזאת רק ההתחלה.. סדנאות קרקס לילדים מקדמות הישגיות, התמדה, דיוק ועוד.. הן מחזקות

Read More »
Call Now Buttonצרו קשר