מחפשים מופע לחתונה או לאירוע שלכם?

מופעים לאירועים של אמני קרקס מקצועיים

נשמח לדבר על איך אנחנו יכולים לשדרג את האירוע שלכם!

מופעים לחתונה / מופעים לאירועים

 מחפשים מופע לחתונה? מה יכול להרים חתונה יותר מאקרובטים ולהטוטנים? עמית לאומנויות וחברים הם אמני קרקס מנוסים ומקצועיים שירימו לכם את האירוע ויציגו קטעי קרקס לאורך האירוע, יקפצו בין האורחים ויציגו אקרובטיקה ולהטוטים

"מופע הטבעת"

מופע הטבעת הוא האטרקציה הכי מיוחדת ומקורית שתוכלו לבקש: מופע חתונה בתוך טבעת נישואין ענקית! מופע קרקס שירגש וישאיר פיות פתוחים, וכל זה ספוג במשמעות על טבעת נישואים.

אמן קרקס מסתובב על סירוויל
אמן קרקס תלוי על חממה

משחקי גבהים

משחקי גבהים הוא מופע לחתונה ללא מבנה מסודר. אנו האמנים משתלבים עם מוזיקת הDJ ומטפסים על קונסטרוקציות יעודיות במהלך האירוע .בקיצור אנו פשוט הופכים את המסיבה לתלת מימדית, נרקוד ונעשה שמח מעל כולם.  יש המון מופעים לחתונה וכולן נהדרות , אבל אין כמו חברה צעירים עם אנרגיות מטורפות! בואו נשמח ביחד ונעשה את האירוע לבלתי נשכח. 

אמנים מסתננים

אמנים מסתננים גם הוא מופע לחתונה ללא מבנה מסודר ואפילו בלי תלבושות מיוחדות. למען האמת, אף אחד לא ידע שהאמנים הם באמת אמנים, הם פשוט יראו כמו חברים של החתן או הכלה. אבל מתי שיתחילו הריקודים הם יתחילו לעשות דברים מופלאים. אחד יעמוד על הידיים, השני יתפס למשהו על הכתפיים, השלישי ילהטט עם חפצים באוויר ועוד.. 

אמנית קרקס תלוייה על חממה
מופע להטוטים

מופע להטוטים

מופע ג'אגלינג ליצני הוא אחלה דרך לשבור את הקרח, מופע לחתונה משעשע מעניין ומרשים כאחד. ייתן לקהל כמה רגעים לעכל את האוכל , להתרשם ולצחוק. אמני הג'אגלינג שלנו מציגים קטעי קרקס זוכי פרסים, קטעים שמשאירים אנשים עם פיות פתוחים. 

חוויה שתזכר לנצח!

עמית ג'רבי תלוי על חממה

כמה עולה מופע לחתונה?

מחיר המופע משתנה בעיקר לפי כמות האמנים המוזמנים. אמן שמגיע לאירוע יעלה בין 1200 – 1500 ש"ח. האמנים שלנו הם אמנים מקצועיים המופעים בארץ ובכל העולם כבר שנים. לזה יש להוסיף מחיר של ביטוח אמנים קונסטרוקציות ואישורי קונסטרוקציה במידה וקיים. 
אך על תתנו למכירים האלה לבלבל אותכם. צרו איתנו קשר וביחד נבנה מופע לחתונה במיוחד בשביל הצרכים שלכם. כזה שיתאים לקונספט וישדרג את האירוע

Call Now Buttonצרו קשר