מופע קרקס ולהטוטים לקהל הדתי

הקרקס מדבר לכולם. כמה כיף שהוא קיים

הרמב"ם מתאר כי במהלך שמחת בית השואבה "ראשי הישיבות,הסנהדרין, החסידים, הזקנים ואנשי מעשה - היו מרקדים ומספקים ומנגנים ומשמחים במקדש בימי חג הסוכות" (לולב ח, יד).מסופר על רבן שמעון בן גמליאל במסכת סוכה "כשהיה שמח בשמחת בית השואבה היה נוטל שמונה אבוקות של אור, וזורק אחת ונוטל אחת, ואין נוגעות זו בזו"

מופע ג'אגלינג לדתיים

אומנות הקרקס מדברת בשפה בין לאומית, כל אחד מבין מה זה גלגלון, סלטה או עמידה על הידיים, מי לא מבין להטוטנות? חפצים שנזרקים גבוה ונתפסים בקלילות. מי לא מזהה סכנה? תרגיל מסובך שיכול לסכן את האמן ואת גופו.  מי לא מבין ליצן? כזה שנופל כל הזמן או פשוט מגושם. הקרקס הוא כל זה ועוד.

השפה מורכבת מרגש ,תנועה ופעילות גופנית מרשימה, אך אין כאן תחרות! יש אומנות!  התקשורת נעשית דרך הגוף ודרך אלמנטים נוספים ומלמדת אותנו על התמדה על כוח רצון, על איזון ועל תזמון. אנו שואפים להגיע עם המופע שלנו לכולם.

בעקבות עבודות העבר גילינו שאנחנו מאוד נהנים להופיע לפני קהל דתי, לרוב מצאנו את עצמנו מול קהל איכותי שמתלהב ומשתף פעולה, נפעם ונהנה.

מופע ג'אגלינג לדתיים - "גלגל החיים"

המופע שלנו "גלגל החיים" הוא מופע זוגי של שני גברים ואפשרי גם ללא שירת נשים, אנו יכולים לעשות התאמות נוספת לדוגמא אם יש צורך בכיסוי ראש או כל דבר אחר.

עוד פרטים על המופע

בעברנו הופענו מול קהל דתי בכל מני קונסטלציות , הופענו בערים דתיות כמו ירושלים ומספר בתי חב"ד במושבים וישובים ואפילו בבתי ספר דתיים .  אם זה בל"ג בעומר או בחנוכה , בפורים או בכל אירוע אחר אנו נשמח להופיע גם אצלכם.

ציוד סדנת להטוטים

סדנאות לילדים

בנוסף למופע הקרקס שלנו אנו מציעים גם סדנאות קרקס כמו להטוטנות או הליכה על חבל, בועות סבון ועוד סדנאות שיאפשרו לילדים וגם למבוגרים להתנסות בעולם הקרקס ואף לחוות הצלחה משולבת הנאה.

יום הולדת קרקסי

אנו גם מפעילי יום הולדת שעושים זאת בהאהבה רבה, אנו מחבקים את הסקרנות הילדית ומציעים סדנת להטוטים או סדנת הליכה על חבל עם ליווי צמוד. בכל גיל זה מתנה נפלאה! בנוסף – מופע קצר של ג'אגלינג, איזונים ואקרובטיקה על חישוק ענק (סירוויל) וכמובן טקס יום הולדת קרקסי. בהחלט חגיגה נחמדת

צוות גלגל החיים מנחה יום הולדת

יש עוד שאלות? תרגישו חופשי להתקשר