מחפש מפעיל ליום הולדת?

צוות גלגל החיים מציע: יום הולדת קרקסי!

אמני קרקס מקצועיים מגיעים להיות מפעילי יום ההולדת שלכם!

בואו נעשה כיף כמו שעושים רק בקרקס!      צוות הקרקס גלגל החיים מגיע אליכם הביתה לחגוג איתכם את יום ההולדת שלכם!      מה בתוכנית? מופע קרקס, טקס יום הולדת קרקסי, סדנת להטוטים והרבה הרבה כיף!!

יום הולדת יש רק פעם בשנה! ובשביל ילד\ת יום ההולדת זאת מתנה, פעם בשנה שמשקיעים רק בו או בה.         אבל מה כבר נעשה שעוד לא עשינו? איך נחדש בלי שנתרושש? איך נעשה שביום הולדת יהיה שמח וגם כיף, מעניין ולא מעייף?

מזמינים להטוטן ליום הולדת! צוות אמני קרקס מנוסים שעושים טריקים ותעלולים ילמדו וגם יופיעו לפני הילדים. מתכון בטוח ליום הולדת מהסרטים!

להטוטנים ביום הולדת

למה להזמין להטוטן ליום הולדת

להטוטן יכול להרשים את הילדים עם תעלולים מיוחדים ולשאיר את הילדים סקרנים עם שאיפות לאימונים. להטוטנות או בשמה הלועזי ג'אגלינג היא מיומנות נרכשת שמפתחת כישורים חשובים לחיים כמו קשר עין יד, איזון , דיוק , סבלנות, מספר פעולות במקביל ועוד.. וכל זה קורה בדרך חוויתית וכיפית. איתנו לא רק יושבים וצופים אלא מוצאים אנרגיה ומשתעשעים!!

אז מה בתוכנית? איך תהפכו את היום הולדת ללהיט?

יום הולדת קרקסית מתחלקת לכמה חלקים עיקריים:

  • אז קודם כל מגיעים, קצת זמן לקבלת פנים עד שכולם באים ומתארגנים.
  • מתחילים בזמן עם מופע קרקס מדהים!
  •  טקס יום הולדת קרקסי
  • עכשיו קצת אוכלים
  • סדנת ג'אגלינג ולהטוטים
אמן קרקס בעמידת ידיים מול ילדים בפורים

מופע קרקס

מופע הקרקס שלנו "גלגל החיים" הוא מופע המשלב הרבה ג'אגלינג ולהטוטנות עם ליצנות, קטעי מתנדבים ולסיום אקרובטיקה על חישוק ענק (סירוויל). ביום הולדת נערוך אותו באורך -30 דקות ונשאיר את הילדים עם הפיות פתוחים. 

טקס יום הולדת קרקסי

ילד/ת היום הולדת במרכז הבמה! הרגע בו כל האורות מופנים רק עליו/ה.. ובכמה תרגילי קרקס מרשימים מקבל את מירב תשואות הקהל!    בנוסף טקס כיבוי עוגה באופן קרקסי! ועוד כמה הפתעות

מפעיל יום הולדת
שולחן של סדנת ג'אגלינג

סדנת ג'אגלינג

סדנת להטוטנות גדולה וצבעונית עם מגוון כלי ג'אגלינג איכותיים! תמיד עם הדרכה מקצועית ומחויכת בהתאם.
כל אחד יכול לחוות הצלחה ושמחה ולהיות להטוטן ליום אחד.
לזרוק, לתפוס, לסובב, לגלגל, לאזן ועוד ועוד 🙂

דברים שחשוב לדעת: – יום הולדת קרקסי אורכת לרוב כשעתיים. -אנו מגיעים שעה לפני האירוע בכדי לסדר ולארגן ולהכיר את הילד\ת היום הולדת – לצורך המופע אנו זקוקים לשטח של 6 על 6 מטר בכדי להסתובב על החישוק. -אנחנו מגיעים עם הגברה מקצועית של 100 וואט  – עוגה וכיבוד עליכם. 

כמובן שאם יש עוד שאלות נשמח לשוחח – צרו איתנו קשר בטלפון – 0502264223

כמה עולה מפעיל ליום הולדת?

מחיר יום הולדת קרקסית עולה בין 1800 ש"ח ל 2000 ש"ח. משתנה בהתאם למרחק ולתאריך. מחיר זה מתחלק בין שני אמנים מנוסים והוא מחיר נמוך בהרבה מהמופע שלנו לבדו כשנמכר למקומות ציבוריים. אנו עושים מאמצים רבים בכדי להתאים את עצמנו לכיס הישראלי ולהביא את הקרקס אליכם הביתה.  

אז איך חוסכים במחיר? בכדי לא לוותר על איכות המופע ומקצועיות המפעיל נהוג לחלוק את יום ההולדת עם עוד חבר או חברה או אפילו חברים לכיתה. כך המחיר יורד משמעותית וכמות הילדים גדלה ומוסיפה נפח לחגיגה הקרקסית. 

פרומו מופע הקרקס שלנו

עמית ונועם הייתם נפלאים! שילוב נפלא של שובבות ומקצועיות, ביתי נהנתה מתשומת הלב. תודה!
נתנאל אבנר ברלב
עצמאי

מצא חן בעינייכם? 0502264223