6 אטרקציות מקוריות לחתונה שרק אמני קרקס יודעים לתת

אם אתם מחפשים אטרקציות מקוריות ומיוחדות לחתונה שלכם - אנחנו ממליצים לכם לשמוע מה לנו, לאמני הקרקס, יש להציע לכם

3 מילים על חתונה - לפני שאני מדבר אטרקציות

אז בשלוש מילים – אין כמו חתונה! בתור מי שהתנגד לרעיון החתונה בהתחלה, אני חייב להודות שזה היה היום הכי טוב בחיי. כן, זו לא קלישאה- באמת כך היה. אירוע מלא אהבה שלא נגמרת רק ממשיכה ומתגברת. את רוב הקרדיט אני נותן לאשתי שידעה לעשות את הבחירות הנכונות- מהדברים הקטנים ביותר ועד לניהול הכולל, הבחירה של האוכל, הDJ והבר וכמובן האטרקציות. בהכנות אני הייתי בעיקר המבצע, האיש הטכני. החלוקה עבדה טוב, ביחד בנינו אירוע מקסים במו ידינו שהדהד בליבנו ובלבבות חברינו חודשים אחרי. אבל הסוד האמיתי של האירוע הוא לא בהכנות, הסוד מסתתר בתוך ובמהלך האירוע עצמו.

אטרקציות לחתונה - מה אני חושב עליהן באופן אישי

כשאתם שומעים אטרקציות לחתונה אתם בטח חושבים על הדברים הרגילים שיש בהרבה אירועים, למשל: מגנטים או בלונים או כנריות, עמדת צילום או בר קוקטיילים מפנק. לא שיש לי משהו נגדם ואני דווקא נהנה מהן כשאני מגיע בעצמי לחתונות, אבל אטרקציות כאלה כבר אינן מקוריות- אנחנו רגילים לראות אותן כמעט בכל חתונה.

ובכל זאת אני חושב שגם באטרקציות מקוריות באמת וגם באטרקציות שכיחות ,מה שעושה אותם לטובות היא העובדה שהן משרתות את הדבר החשוב ביותר בחתונה וזה לאהוב ולשמוח!

אטרקציות מקוריות ועוד עם ערך מוסף

מה שעשה את החתונה שלנו לכל כך טובה זה האנשים! המשפחה והחברים שלנו יצקו בשמחתם ערך משמעותי של ממש בחגיגה. רחבת הריקודים התמלאה באנרגיה מטורפת של אהבה ושמחה במשך 12 שעות רצופות!!! בלי הפסקה ובגלל שאני בעצמי אמן קרקס, הרחבה הייתה מלאה באנשים בדיוק כמוני- אמני קרקס צבעוניים, תלויים מהגגות, מטפסים על עמודים, עומדים על הידיים, מסתובבים בחישוקים ענקיים ומלהטטים באלות קרקס וכדורים. אני והחברים בעצמנו היינו האטרקציה המרכזית בחתונה- זה הרים את האווירה, הפתיע את כל האורחים וגרם להנאה גדולה של כולם (אמני הקרקס ושאר האורחים).

אז מה הופך אטרקציות מטורפות למה שהן

במקרה שלנו אמני קרקס עושים קרקס מתוך אהבה אמיתית לקרקס..

ואטרקציה הופכת להיות אטרקציה מיוחדת רק שהיא נעשית מהאהבה..

מתוך האהבה והשמחה מגיעה הסקרנות והרצון ללכת לקצה ולמתוח את הגבולות– אמני הקרקס עושים את זה ולכן זה כל כך מושך את הקהל– לרוב יעשו דברים מפתיעים ומרגשים שאנשים היו חולמים לעשות אך לא מעיזים– אמני קרקס עושים זאת בשביל כולם(:

..לכן אין אטרקציה יותר טובה משמחה אמיתית

בואו נדבר קצת קרקס

מופע קרקס הוא תמיד אטרקציה, אנשים שלוקחים את היכולות האנושיות לקצה, עושים דברים שדורשים הרבה אימונים והתגברות על פחדים, דברים שלא כל יום רואים. בקרקס יש אנרגיה ספורטיבית אבל לא תחרותית אלא דווקא נעשה מתוך גישה אומנותית. ….

שניגש לעניין? 6 אטרקציות מקוריות לחתונה שלכם שירימו לגמרי את האווירה

אז ההשראה לאטרקציות האלה היא בהחלט החתונה שלי. אבל הן בהחלט יכולות לשדרג ולהרים גם את החתונה שלכם באוויר. לעונג הוא לנו לחלוק את השמחה שלנו (אמני הקרקס) באירועים שמוקדשים לאהבה, נשמח לחגוג גם באירוע שלכם

מופע הטבעת

מופע הטבעת הוא מופע קרקס קצר על טבעת נישואים ענקית (סירוויל)! כמה ענקית? יותר גדולה מבן אדם. הטבעת מאפשר להסתובב בתוכה ולרקוד, היא מאפשרת לעשות תרגילים אקרובטים מרשימים אך עם רכות של מעגל. והמופע הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים בחתונה שלך!

למה אתם שואלים? כי חוץ מזה שהמופע הזה באמת מרשים ויזואלית הוא גם נעשה בתוך טבעת. הטבעת מסמלת את הנישואים,היא מסמלת מעגליות והמשכיות, היא מסמלת שלמות. ריקוד חופשי בתוך טבעת זאת לצלילי מוזיקה מרגשת רק מעצים את הסמליות הזאת ומעביר סיפור עם תחושה של חופש והעצמה.

מופע הטבעת אטרקציות מקוריות לחתונות עמית לאומנויות

אז איך זה משתלב בחתונה?

הקטע נעשה במרכז רחבת הריקודים. מיד אחרי האוכל שכולם ישובים. מופיע ומתגלגל חישוק ואיתו אמן קרקס שרוקד בתוכו. המופע מקים את כולם מהכיסאות ומושך את כל הנוכחים להתקרב לרחבה כשהוא יוצר מעגל סביב האומן, מלהיב ומרגש את כולם ובסופו השרביט עובר לDJ שדואג להשאיר את כולם ברחבה, רוקדים ונהנים.

אמנים מסתננים

אמנים מסתננים היא האטרקציה שהופכת את החתונה שלך לקרנבל קרקס מפתיע ומרשים. פה אנחנו כבר מדברים על קבוצה של אמנים שלבושים בדיוק כמו האורחים, מסתובבים בין האנשים ומתנהגים כמו חברים שלכם. איך שהרחבה מתחממת גם האמנים מתחממים, הם מתחילים לטפס על עמודים, לעמוד על הידיים, להסתובב בחישוקים,לעשות אקרובטיקה בזוג מעל כל האורחים וללהט חפצים. כל פעם במקום בין האנשים כשהם מפתיעים ומשתלבים בחגיגה, מרימים את האירוע לגבהים חדשים.

דמויות שטח

אנו אמני הקרקס נשמש כפסלים חיים, נסתובב ונקרקס בין האורחים , נלהטט ונעשה אקרובטיקה, נלך על קביים גבוהים כשאנחנו לבושים בחליפות צבעוניות ומשמחים את האורחים. ממש כמו בקרנבל בפורים. – דמויות שטח

להטוטנים מכל הכיוונים

האטרקציה הזאת היא הפתעה לאורחים, רגע של WOW ושל טלפונים מורמים.

בואו נסביר למה אנחנו מתכוונים:

דמינו לכם אדם מלהטט 5 אלות קרקס בקצב מרשים ממש, עכשיו תדמינו את זה בין האורחים, האלות נזרקות מעל גובה הראשים, עכשיו תדמיינו 5 אמנים וכן כולם באותה הרמה מרשימים, צובעים את הרחבה בחפצים מעופפים. כולם ביחד מאזנים חפצים על האפים, כמו האלות קרקס יש גם כדורים וטבעות, ועוד הפתעות. שמעלות את הקהל לסקלות אחרות.

קטעי קרקס

כמו מופע הטבעת, שהוא קטע מרשים. יש גם אומנים אחרים שעושים נדברים נפלאים על אלמנטים שונים. אז מה בא לכם? מה אתם מדמיינים? אדם נעמד על הראש ועושה קטע עמידות ידיים, אולי אקרובטיקה בזוג בקטע רומנטי, אולי אמנים על טרפז או על טיסו, על רצועות או חבלים? את כל זה אנחנו יודעים לעשות, החתונה עצמה הופכת להיות אטרקציה שרק בודדים זוכים לחוות.

אמנים באוויר

מתחתנים באולם סגור? יכול להיות שאנחנו יכולים להתעופף מעליכם. אמני קרקס מרקדים באוויר על שלל אלמנטים שונים ומוסיפים חווית תלת מימד לחתונה, בהחלט אטרקציה מהפנטת שמכוונת גבוה.

עכשיו שמעתם עלינו הגיע הזמן שנשמע אותכם

אלו היו 6 רעיונות לאטרקציות מקוריות לחתונה שלכם. אבל אחרי הכל בחתונה שלכם אתם האטרקציה האמיתיתיש לכם רעיונות על חתונה מהחלומותקונספט מסויים שיש לכם בראש?

אז לפעמים חלומות מתגשמיםאטרקציות מקוריות חייבות להיות יצירתיותבוא נראה עם אנחנו יכולים לעזורבוא נחשוב ביחד בשיחה ללא עלות על הפנטזיות שלכםוניגש להגשים

ציוד המסביר סאייטסאופ

שפת הג'אגלינג – SITESWAP​

סאייטסוואפ לא יודעים איך להסביר את התרגיל שהצלחתם? לא מבינים איך איך לעשות תרגיל שראיתם? אז מסתבר שיש דרך לתקשר! סאייטסוואפ – בואו נדבר ג'אגלינג

Read More »
קטע קלאבים - גלגל החיים

ירושלים ללא הפסקה

ירושלים ללא הפסקה מופע הקרקס שלנו – "גלגל החיים" התגלגל אתמול ללא הפסקה כותב נועם דוידוביץ' 4 הופעות וסדנת להטוטנות ביום אחד בירושלים! . למה

Read More »
כנס הלהטוטנים הטורקי

כנס הלהטוטנים הטורקי JFast 14

14 JFest – כנס הלהטוטים הטורקי 2019 נסענו לפסטיבל הג'אגלינג הטורקי! לפחות 20 ישראלים הגיעו השנה לכנס הלהטוטים הטורקי והמספרים בעליה. מה יש בכנס שלהם

Read More »
אלפי אלמטים של ג'אגלינג נזרקים לאוויר

ג'אגלינג / להטוטים

ג'אגלינג/להטוטים יש בארץ אלפים רבים שיודעים לעשות ג'אגלינג ברמה בסיסית. מאות שמתרגלים באופן קבוע ואפילו כנס ארצי מאוד מוצלח! אז אתם בטח שואלים את עצמכם:

Read More »
Call Now Buttonצרו קשר